Firma ALNUS

Firma ALNUS jest integralną częścią Szkółki Drzew i Krzewów Janusz Szyca . Działamy z sukcesami ,na rynku już od 1992 roku.Przez te lata wykonaliśmy wiele dużych projektów , z których największym było rekultywacja i zalesienie zwałowiska zewnętrznego BOT KWB Turów była to największa rekultywacja terenów przemysłowych w Polsce.

Oprócz rekultywacji terenów poprzemysłowych nasza firma zaprojektowała i wykonała wiele projektów zieleni miejskiej. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników , posiadających ogromne doświadczenie w naszej branży. Stale podnosimy ich kwalifikacje. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt, rolniczo-ogrodniczy dzięki czemu nasze prace przebiegaj bardzo szybko i sprawnie.

A jako że jesteśmy częścią Szkółki Drzew i Krzewów Dysponujemy własnym materiałem szkółkarskim najwyższej jakości. Rośliny naszej produkcji rosną niemal w całej Polsce. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość zarówno materiału szkółkarskiego jak i prac przez nas wykonywanych.

Posiadamy odpowiednią kondycję finansową do wykonywania bardzo dużych zadań. Nie znajdujemy się w żadnej ewidencji dłużników a wszyscy inwestorzy z którymi pracowaliśmy , byli jak dotąd bardzo zadowoleni z usług naszej firmy.

Kontakt

Na granicy Katowice - Murcki z Mysłowice - Wesoła,
Przy ul. Kołodzieja
Telefon:+32 225 3710
Tel.kom:+602 196 744
email: szyca@drzewa-krzewy.pl